Och, za všetko môžu oni - tí pubiši!

Autor: Uršula Šilleová | 1.12.2012 o 20:15 | Karma článku: 10,34 | Prečítané:  355x

"Takže, vážení a milí, dámy a páni, dedkovia a babičky, deti a pubiši..." Pubiši za to môžu! To oni, to oni! Dav na nás ukazuje. Usmiati ľudia nám ddávajú čokoládu. Ďakujeme, pubiši! Zachránili ste svet! Všakáno? PS: Nemusíte čítať. Nie ste pubiš.

Samozrejme že za všetko môžeme my.

Náš učiteľ vraví, že situačný humor, keď je vytrhnutý z kontexu, je naníč. Predstavte si, že by som sem napísala výrok "Nie, volá sa Felix". Ibaže tomu nikto nerozumie! Môžem vám aj opísať celú situáciu: my baby siedmačky sedíme v učebni informatiky a je tam aj spolužiak. Dve spolužiačky sa bavia o jednom takom Robertovi, ktorý... No iste, to tak pochopíte. Niektorí to nepochopili, ani keď som im povedala že ja, Tete a Pavla sme spolu s Dušanom v infoške. Pavla s Tete sa bavia o Baumgartnerovi, ale ten sa volá Robert. No a zrazu Dušan vytreskne že "Nie, volá sa Felix". Hahahaha, ja, Pavla aj Tete sa začneme smiať, ibaže tí ostatní to nechápu a pozerajú na nás.

Takže sem nemôžem napísať všetky parádne situácie, aj keď by som rada. Lebo tak by všetci pochopili, že áno, my môžeme za všetko. Tete môže za to, že našu tohtoročnú vianočnú besiedku budeme hrať v parádnom divadle. Dušan môže za to, sa máme na čom smiať. Pavla môže za to, že pes jednej milej pani neutiekol na cestu. Ja môžem za to, že teraz čítate tento článok.

Pubiši nad všetkými zvíťazia a všetko zvládnu. Neveríte? Fajn, to mi je jedno. Css. Absolútne. Vôbec sa o to nezaujímam. Sme siedmaci a dobre nám tak.

Veď uvidíte, keď budeme musieť už nebyť siedmakmi. Uvidíte, koľko sme toho urobili. Bude to ale neskoro? Ale čo. Nikdy nie je neskoro. Stále nám môžte poďakovať. Doneste nám čokoládu, prosím! Ale nie Študentskú, tú nemám rada. Milka oriešková by bola, myslím, fajn.

Ešte jedna vec - všetci môžu za to, že sme takíto. No hej, každý jeden človek. Rodičia, priatelia, známi, rodina, psy, mačky, vagabundi a tiež učitelia, ďakujem vám za všetko! Vďaka vám som Uľa! Pravá Uľa, nie taká tá z nepravej čokolády, viete, tej, čo sa z nej vyrábajú čokoládový mikuláši, a to dostaneme vždy v škole v jedálni na Mikuláša. Och bože, Iste dovezená z Poľska - mikulasz czokoladowy neprawy.

Ďakujem vám všetkým!

PS: Nezabudnite, oriešková Milka...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Osem zásadných zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Kto si málo sporí a príliš často mení zamestnanie, dostane o niečo nižší úver ako doteraz.

BRATISLAVA

Bol priekopník – utečenec. Jeho meno zmizlo z novín aj z histórie

Václav Nedomanský má zo svetových šampionátov deväť medailí.


Už ste čítali?